Kariera

Zobacz dlaczego warto z nami pracować. Wiele osób jest z nami od początku istnienia firmy, przekonaj się, że naprawdę warto zostać z nami dłużej.

Ogólna

Charakterystyka Firmy

Orplast jest firmą rodzinną, założoną 1976 roku. Przetwórstwem tworzyw sztucznych zajmuje się ponad 25 lat. Orplast produkuje artykuły gospodarstwa domowego, głównie pojemniki, sprzedawane na terenie całej Europy.

Produkty chronione są licznymi patentami, a dzięki przemyślnej konstrukcji, wielofunkcyjności, zautomatyzowanej produkcji, a także dzięki dostępnej cenie z powodzeniem znajdują nabywców w całej Europie i na świecie. Orplast jest firmą innowacyjną, wprowadzającą nowe technologie do zautomatyzowanych linii produkcyjnych oraz poszukującą nowych surowców do produkcji wysoce konkurencyjnych pojemników. Innowacyjność firmy dotyczy także obszaru ekologii ze względu na produkcję realizowaną na energooszczędnych maszynach oraz możliwość pełnego recyklingu produktów.

Benefity

Praca w nowoczesnej, rozwijającej się firmie

Możliwość rozwoju kariery zawodowej

Praca z młodym, dynamicznym zespołem

Pakiet świadczeń socjalnych

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pakiet prywatnej opieki medycznej

Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy odpowiednie dla danego stanowiska pracy

Komfortowe warunki pracy

Pracownicy

Załoga firmy Orplast to ludzie z pasją, w pełni zaangażowani w rozwój firmy, mający swój własny wkład w aktualną pozycję przedsiębiorstwa na rynku. To także ludzie niezwykle odpowiedzialni, szukający stałego miejsca pracy z możliwością zdobywania kolejnych stopni kariery zawodowej.

Aktualne

Oferty pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres: kadry@orplast.pl

Stanowisko

Miejsce pracy

Od kiedy

Rodzaj pracy

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Od zaraz

Praca stała

Obowiązki:

  • naprawa maszyn i urządzeń z zakresu: mechaniki, hydrauliki siłowej, pneumatyki i elektromechaniki

  • udział w konserwacjach i przeglądach prewencyjnych

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego / średniego technicznego

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • konsekwentnego dążenia do realizacji postawionych zadań

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • szkolenia

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji

  • przyjazne środowisko pracy

  • dofinansowanie do karty Multisport

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Od zaraz

Praca stała

Obowiązki:

  • nadzór nad realizacją procedur zapewnienia odpowiedniej jakości

  • kontrola funkcjonowania przedsiębiorstwa pod kątem zachowania standardów jakości

  • współpraca przy opracowywaniu systemów przeprowadzania badań i analiz z zakresu kontroli jakości oraz monitoring ich działania

  • umiejętności związanych z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych

  • umiejętności pracy w zespole

  • wiedzy o metodach i technikach produkcji

  • znajomości zasad BHP

  • znajomości zasad zarządzania jakością

  • dokładności / precyzji

  • odpowiedzialności

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym

  • wykształcenia średniego/wyższego technicznego lub chemicznego

  • doświadczenia zawodowego związanego z zagadnieniami kontroli jakości

  • znajomości zagadnień i procedur dotyczących zarządzania systemami jakości

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • pracę w młodym zespole

  • prywatna opiekę medyczną

  • wewnętrzny system szkoleń

  • wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników

Serwisant maszyn i robotów

Od zaraz

Praca stała

Obowiązki:

  • nadzorowanie pracy i serwis wtryskarek i robotów przemysłowych, urządzeń i linii produkcyjnych wyrobów plastikowych

  • wykonywanie przeglądów i napraw w zakresie automatyki, elektryki i mechaniki

  • wykształcenia min. średniego technicznego

  • mile widziane uprawnienia SEP 1kv

  • bardzo dobrej organizacji pracy